Szukaj na tym blogu

środa, 28 grudnia 2016

WIG20 – podsumowanie prognoz za rok 2016


Panuje moda na podsumowanie prognoz za mijający rok, były OK. Proszę samemu ocenić patrząc na historyczne wpisy!
SZCZĘŚLIWEO NOWEGO 2017 ROKU!
pilu

7 komentarzy:

 1. Kiedyś tak aktywny uczestnik tej gry LOS zamarł? LOS żyjesz??? daj znak!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hhihihiihi dobre :) Ja myślę, że jak każdy rok pełen takich niespodzianek, że św. Mikołaj by nie udźwignął. Zobaczymy jaki będzie przyszły? Planuje małą inwestycję i zastanawiam się czy potrzebna mi do tego wycena wartości przedsiębiorstwa Ktoś się z tym zetknął?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NAPISALI Z ZAKŁADCE USŁUGI

   Specjalizujemy się w pozyskiwaniu kapitału dla firm, świadczeniu usług doradczych oraz kompleksowej obsłudze transakcji na rynku kapitałowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i zespół pewien swojej pracy.

   SĄ POD NADZOREM KNF? PYTANIE CZY MUSZĄ! ZAPYTAJ O CENĘ I PODAJ W KOMENTARZU. CHCESZ TEGO UŻYĆ DO KUPIENIA AKCJI CZY FIZYCZNIE PRZEDSIĘBIORSTWA?

   Usuń
 3. Poważnie piszesz?? Chętnie bym ocenił, ale za okres kwiecień - wrzesień jest przecież dziura. Czyli brakuje około 50% roku. Generalnie- wrześniowy powrót był równie niepoważny w stosunku do czytelników, jak kwietniowe "pożegnanie". W kwietniu krygujesz się, że ktoś weźmie te prognozy na poważnie, po czym smarujesz taki autopochwalny post jak ten. Czyli wciąż czujesz się odpowiedzialny za skutki swoich prognoz czy już nie? co się zmieniło przez ten czas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli mój post jest auto pochwalny to ja jestem chińskim mandarynem, stwierdzenie „OK” daleko odbiega od „smarowania” peanów. Nie znajduję nic niepoważnego w zawieszeniu wpisów na blogu, uczciwe to jest, bo nie czekasz z nadzieją na jego kontynuację. Jeśli uważasz, że wpisy MUSZĄ być kontynuowane w nieskończoność to niech ziemia lekką będzie wszystkim, którzy wycofują się na jakiś czas ze swojej działalności… następnie powracają z większym temperamentem, pomysłowością i świeżą krwią. Znam tysiące takich przypadków!

   Usuń
 4. Bardzo lakoniczny, ale humorystyczny wpis. Oczywiście, byłoby lepiej, gdybyś jednak sporządził krótkie podsumowanie. To pomogłoby wysnuć jakieś prognozy na przyszłość. Tymczasem jednak zdecydowałam, że rzucam inwestowanie na giełdzie i zaczynam od tego roku inwestować w pożyczki. To jest bardziej stabilne, choć procent inwestycji jest mniejszy. Lepiej jest zarabiać wolniej, ale stabilniej, aniżeli cały czas sprawdzać giełdę.

  OdpowiedzUsuń
 5. No..jeszcze chwila i będziemy zabierać się za podsumowanie roku 2017. Czas z roku na rok biegnie co raz szybciej.

  OdpowiedzUsuń